Reklama

 

Akumulatory Głogów

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Kup online: ---
www: ---
Dodane 2019-02-18 21:46:12

Opis

Akumulatory Głogów

Szukasz dobrego sklepu, który nie sprzedaje regenerowanych akumulatorów, ale markowe produkty prosto od producenta? nie ufasz akumulatorom z półek marketów? Jeśli nie wiesz gdzie kupić akumulator Głogów - przyjedź do naszego sklepu z szeroką gamą najlepszych produktów. Zajmujemy się fachowym doradztwem, przedstawimy klientowi akumulator skrojony na miarę potrzeb jego pojazdu czy urządzenia, co więcej - możemy zamontować zakupiony akumulator na miejscu. Akumulatory Głogów to prawdziwi i niezawodni dostawcy prądu rozruchowego czy prądu wymaganego do pracy maszyny, wózka, kosiarki..

Gdzie kupić akumulator Głogów?

Rozwijająca się sieć punktów dystrybucyjnych pozwala nam docierać do coraz to nowych klientów. Zajmujemy się nimi z pasją, gdyż lubimy to co robimy i jesteśmy specjalistami w dziedzinie akumulatorów. Podstawą dobrej kondycji akumulatora jest prawidłowa instalacja w układzie, który będzie on zasilał. Akumulatory Głogów działają na przestrzeni wielu cyklów rozładowań i załadowań. O ich doskonałej jakości świadczą wyróżnienia zdobywane przed ich producentów, czyli takie marki jak: Bosch, Varta, Pioneer, Moll, Topla, Tuborg, Duracell, Viking, Stef-pol, Ferve, Trojan, Optima, Yuasa, Banner i wiele innych światowych gigantów. 

Gdzie kupić akumulator Głogów i uzyskać pomoc w montażu? to właśnie u nas: doradzamy, montujemy, ładujemy... Sprawdź naszą ofertę i wybierz akumulator, który nie przysporzy Ci problemów przez długie lata eksploatacji. Zapraszamy do sklepu z akumulatorami, prostownikami, ładowarkami.

 

 

 

Akumulatory Głogów

Lokalizacja

Głogów, Dolnośląskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 75
Wyświetlony: 2375
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743