prostowniki

Akumulatory Poznań Wilda

Kontakt tel.: 728 280 270
Godziny otwarcia Godziny pracy
Pon.-Pt. 8:00 - 20:00
Sob.-Niedz. 9:00 - 16:00
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulator rolniczy, Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps g.page/Akustrefa
Kup online sklep.akustrefa.pl
www ---
Dodane 2019-10-30 14:33:24

Opis

Akumulatory Wilda Poznań, czyli Centrum Akumulatorów to sklep, którego specjalnością jest sprzedaż akumulatorów oraz prostowników. Popularność zyskał on dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalizmowi sprzedawców, którzy w roli ekspertów chętnie doradzają klientom poszukującym odpowiedniego sprzętu. Siedzibą Centrum Akumulatorów jest Poznań. Firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości artykułów branży motoryzacyjnej sprowadzanych od najlepszych producentów. Firma dba o komfort klientów, wobec tego oferuje im nieodpłatne wsparcie doradcze ze strony specjalistów.

Centrum Akumulatorów posiada w asortymencie akumulatory do różnego rodzaju pojazdów, w tym głównie do samochodów osobowych. Akumulatory Poznań Wilda wyposażają ponadto motocykle, kosiarki czy skutery.

Akumulatory Wilda Poznań - Dobry akumulator i prostownik to podstawa

Akumulator jest niezbędny do rozruchu samochodu. Dobry sprzęt gwarantuje swobodne odpalenie auta nawet w trudnych, zimowych warunkach, niesprzyjających jeździe. Sprawny akumulator to także istotne wsparcie dla całego układu związane z elektryką samochodu. Warto zainwestować w niezawodność, wytrzymałość i pewność, że mimo złych warunków atmosferycznych, samochód ruszy i dojedzie we wskazane miejsce.

Udając się w dalsze wyjazdy, warto mieć także prostownik. Dzięki temu elementowi możliwe jest doładowanie akumulatora, który będzie pracował przez co najmniej kilka godzin bez przerwy. Stosując prostownik, można odpalić auto w trybie natychmiastowym.

Centrum Akumulatorów Wilda – wartości dodane

Standardowa sprzedaż akumulatorów Poznań Wilda bądź prostowników to tylko część działań, jakie realizują pracownicy firmy. Dodatkowo, w trosce o najwyższy komfort konsumenta, Centrum Akumulatorów realizuje dodatkowe, nieodpłatne usługi na rzecz swoich klientów. Firma oferuje darmową kontrolę poboru prądu oraz kontrolę instalacji, a także darmowy montaż akumulatorów.

Wykonanie tych działań nie jest skomplikowane, jednak dla osoby, która nie ma specjalistycznej wiedzy na ten temat, może się to okazać dużym problemem. Firma sprzedająca Akumulatory Poznań Wilda, świadczy jednocześnie usługi, które stanowią ogromną pomoc dla klientów sklepu. Dzięki wsparciu, nie muszą jechać do warsztatu i wydawać dodatkowych pieniędzy.

Profesjonalne za każdym razem!

Centrum Akumulatorów dystrybuuje najwyższej jakości sprzęt pochodzący od najlepszych producentów. Zadowolenie klientów jest dla firmy priorytetem, wobec tego chętnie doradzają, pomagają i odpowiadają na wszelkie pytania konsumentów. Firma sprzedająca akumulatory Wilda dba ponadto o indywidualne podejście do swoich klientów. Specjaliści pomagają dopasować model i typ akumulatora do danego samochodu i silnika. Wysoce wykwalifikowani sprzedawcy z ogromną wiedzą specjalistyczną oraz bogatym doświadczeniem w branży są otwarci na rozmowę i współpracę, dlatego stanowią doskonałą wizytówkę firmy. Profesjonalne akumulatory Wilda to inwestycja na lata, a sprawny, dobrze dobrany akumulator w samochodzie to podstawa bezpiecznej i pewnej jazdy.

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
ul. Łozowa 90/94

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 102
Wyświetlony: 2847
Wygasa: 2025-11-06 14:30:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743