Reklama

 

Akumulatory Zielona Góra

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Kup online: ---
www: ---
Dodane 2019-02-03 20:14:02

Opis

Akumulatory Zielona Góra

Co kilka lat nadchodzi ten moment, gdy akumulator zaczyna odmawiać posłuszeństwa, a kolejne ładowania są już coraz mniej skuteczne. Jest to pora, gdy należy kupić nowy akumulator. A gdzie kupić akumulator Zielona Góra? Postaw na dobry sklep z fachową obsługą, miejsce, które specjalizuje się właśnie w sprzedaży akumulatorów - przyjdź do nas

Gdzie kupić akumulator Zielona Góra?

W naszym sklepie można zaopatrzyć w akumulatory Zielona Góra wszelkie możliwe pojazdy, urządzenia i zabawki. Dostarczamy prąd do samochodów, motocykli, łodzi, quadów, skuterów, kamperów, a także do kas, alarmów, podnośników, solarów oraz zabawek. Nasze akumulatory Zielona Góra to urządzenia najwyższej klasy, których dostarczają nam tacy producenci, jak: Bosch, Energizer, Varta, Optima, Trojan, Landport, Powerbat, Yuasa, Exide, Sonnenschein i inni.

Akumulatory Zielona Góra do pojazdów wymagających, poruszających się po wodzie czy w dużych przechyleniach, zostały specjalnie zabezpieczone przed wyciekami i umożliwiają pracę i montaż w różnych pozycjach. Ich obudowy są odporne na uderzenia i wstrząsy.

Przyjedź do nas, by wybrać akumulator dobrany odpowiednio mocą, wielkością i innymi parametrami. Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania, a zakupiony akumulator możemy bezpłatnie zamontować w Twoim samochodzie czy maszynie.

Gdzie kupić akumulator Zielona Góra, by nie trafić na przeterminowany bubel? Kupuj w sprawdzonych punktach sprzedaży, nie w marketach, w których nieznana jest historia i czas składowania akumulatora w magazynie. Zaufaj nam, tak jak setki innych, powracających do nas innych klientów.

 

 

Akumulatory Zielona Góra

Lokalizacja

Zielona Góra, Lubuskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 43
Wyświetlony: 1990
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743